Precies vandaag ben ik 40 dienstjaren bij de Albert Heijn en ik weet nog mijn eerste werkdag.Ik moest om negen uur beginnen bij de Albert Heijn op de Haarlemmerdijk in het centrum was heel erg nerveus.Werd ingewerkt door een cassiere B achter de kassa en binnen een uur stond ik er alleen achter.En het was niet zoals nu maar je moest elke prijs in tikken en uit je hoofd kennen.Je had niet alleen zegelboekjes, koffieboekjes maar ook obligaties die ingeleverd konden worden en dan kon je dat op een rekenmachine en een lijstje nakijken hoeveel er betaald moest worden aan de klant.
Brood en Deli geleerd dat waren leuke en gezellige afdelingen die ik in het begin kende daarna kwam de kaas en slagerij erbij dat was ook leuk om te kennen.Kaas had ik niks mee maar de nootjes die we zelfde bakte wel want de geur kwam je al tegemoet als je binnenkwam en ik leerde dat allemaal het was echt een mooie tijd.We stonden op het Osdorpplein zelf waar eerst de shophal was nu heet het westmarket en ik heb zulke mooie herinneringen aan die tijd.

Rond 1995/1996 verhuisde we naar de plek waar we nu staan vroeger was het een parkeerplaats waar elk jaar de kermis stond als klein meisje kwam ik er met mijn ouders later alleen.De boksbal en de botsauto’s waren heel erg in trek vooral voor de singles meiden en waar de singles jongens hun stunten lieten zien nu is de kermis verhuisd naar het park waar je gecontroleerd word om naar binnen te gaan echt de tijd is zo veranderd maar mijn leven is nog steeds het zelfde gebleven.
Werken bij de Albert Heijn doe ik nog steeds met zoveel passie en liefde.Klanten staan nog steeds op nummer 1 behalve lastige klanten maar gelukkig zijn het er niet veel lol.Ze vragen mij hoe lang ga je nog door het enige wat ik weet is zolang ik nog plezier erin heb ben ik van de party en het feest komt er aan en ik hoop dat iedereen er van geniet ik zal dat zeker doen met heel veel plezier kijk ik terug naar 40 jaar.Jammer dat Marco het niet mee maak maar ik weet dat hij van boven naar mij kijkt en over mij waakt mensen fijne dag,
Liefst Esther 😘