Oppasdag op maandag 15/9

geplaatst in: verhalen | 0

Ik kreeg maandagochtend een appje van Rob dat hij ongeluk heeft gehad.Gelukkig niks met hem maar de achterkant van zijn auto was helemaal ingedeukt.Toen ik de foto zag was ik best geschrokken en heel bezorgd maar om half vier ga je niet bellen wel appen.

Rond mijn pauze belde ik op en toen hoorde ik dat Rob niks mankeer dat was een pak van mijn hart.Maar kon gewoon naar huis want Linda was bij Maevy en dat was wel even wennen om vanuit mijn werk naar huis te gaan,onderweg had ik een video call en zag mijn meisje grijpen naar de telefoon van papa.

Auto is total loss verklaard dus het word zoeken naar een andere auto en morgen ga ik wel oppassen het word nu steeds leuker nu ze kruipt.Maar het word meer opletten op Maevy dus ik kwam thuis met wat ga ik eten.Lekker eerst een paar uur getukt toen gegeten en lekker in mijn eigen bed geslapen.Mensen een fijne avond/ochtend gewenst,

Liefst Oma Esther 😘