Uiteten in de molen 13/08/25

geplaatst in: verhalen | 0

Ik was tot 11:00 uur in Purmerend gebleven zodat Rob de kans had om wat uit te slapen heb eerst boodschappen gedaan extra voeding gehaald voor mijn schatje daarna ben ik weggereden en de buurman van Rob is echt grappig hij vond mij er goed uitzien en heel erg lief om mij zoon te helpen daar zijn moeders voor toch.

Onderweg hartstikke druk heb even met mijn schat bij de Mc Donald gegeten lunchtijd en die was echt een oma/kleindochter moment.Daarna waren we thuis had voor haar een kleed neergezet en haar speelgoed zelf had ik een boekje dat knispert dat vind ze hartstikke leuk om te doen en daarna naar de diëtiste gegaan mijn schatje ging mee oma was 58.1 kilo niet heel zwaar maar wil dat toch eraf hebben.

Woonadres

Rob en Sanna stonden al voor de deur te wachten lekker binnen gezeten mijn eenden gevoerd en toen viel Rob een beetje in slaap dus toen zei;”ik zullen uit eten gaan bij de molen ze vonden het een goed idee”dus Rob had gebeld en daar gingen we dan heerlijk gegeten ook heel fijn om even samen te zijn. Dat is lang geleden dat we met z’n drie uit zijn geweest en tuurlijk mis ik dat gewoon ergens zitten eten en kletsen en we hebben vaak gegeten samen maar dan thuis nu even ergens anders en dan met onze kleine meid erbij.

Er was afgetekend en Sanna wist dat niet dus Rob en ik zeiden nu moeten we echt hard weglopen want dan kunnen ze ons niet pakken en zij wist even niet wat ze moest gaan doen wij lagen in een deuk nog steeds hebben we de zelfde humor Rob en ik binden auto nam ik afscheid voordat zij met papier-steen-schaar wisten wie er terug ging rijden en zo genoten van hun ik liep naar huis toe en toen mijn bed in mensen fijne avond gewenst,

Liefst Esther 😘