Vandaag precies drie jaar dat wij Dennis, Jenifer en ik de laatste verjaardag vierde van Marco en dat ging als volgt er werden slingers en ballonnen in de kamer geplaatst en Marco kreeg een feestmuts op en we hebben gedronken op het leven.Wat ook wel weer een raar iets is want morgen gaan we euthanasie doen en Marco sluit zijn ogen voor eeuwig dus welk leven bedoelen we dan.
Het zijn de woorden die Marco gebruikte in de laatste dagen van zijn leven.Ik kan je zeggen dat zo’n dag zo dubbel gevoel geeft we lachen maar van binnen ga ik kapot mijn grote liefde gaat deze aarde verlaten en laat mij alleen achter.Na twee jaar ben ik alleen maar nu heb iets gevonden of eigenlijk twee dingen tijd om mijn kleindochter Maevy te leren en min zoon en schoondochter maar ook God leer ik meer om mijn waarderen in wat hij in mijn leven heeft gedaan en gaat doen.
Maar op mijn werk hebben op Marco zijn verjaardag een appelflap met slagroom gegeten en op zijn sterfdag een kop koffie en die twee dingen op de twee dagen hebben mij zo goed gedaan want toen voelde ik mijn niet alleen daarom wil ik liefste mensen in mijn leven bedanken Ingrid en Marie dank jullie wel dat jullie er voor mij waren ik hou van jullie,
Liefst Esther 😘