Het begon met het wakker worden van Maevy ik had gisteren al het grootste gedeelte in de auto gezet en we waren lekker nog op balkon samen gegeten en daarna effen opfrissen en daarna aankleden ik vroeg Rob of hij het goed vond als ik eerder weg gingen. Maevy groette Rob en hij wilde haar knuffelen eerst wou ze niet maar later wel.
We reden en ik wilde weten of Fastned ook zijn werk deed en het ging goed we reden naar huis toen deden we wat boodschappen bij de jumbo wilde eerst naar Reeuwijk maar het was al heel erg warm dus zijn we bij de mc wat gaan eten het was echt zo fijn met Maevy ze at echt flink daarna zijn we lekker naar huis gegaan had de parasol van de Vlietland in mijn tuin gezet zodat zij heerlijk in de schaduw zat.
Het was even wennen voor ons beide want we zijn dan vier dagen en drie nachten maar eerst viel Maevy in slaap na het bad dan heb ik even tijd voor mezelf lekker film gekeken en na twee uurtjes werd ze wakker ik had pastei gemaakt een eerste deel aten we maar Maevy vond het zo lekker dus nog een beetje erbij gedaan en het was echt heerlijk een oude herinneringen aan mijn moeder en daarna sliepen pas tussen negen en half tien en het was wel warm en de kleine meid zweette zich kapot maar met twee ventilatoren hield ik het wel koel voor ons maar ik wens jullie een fijne dag,
Liefst Esther😘