Werkweek 44/2025

geplaatst in: verhalen | 0

Maandag 27 oktober

Mijn bijbeltekst voor deze dag is Lukas18:18-30.Vandaag is de dag dat Marco te horen kreeg om 16:00 dat hij kanker had we waren om 08:00 bloed gaan prikken en de controle was met spoed gedaan.Ook deze dag hoorde ik dat mijn jongste broertje was overleden van de tweelingzus van Bestie mijn eigen familie kon het niet eens opbrengen echt heel erg vond ik dat.Maar ik gedenk beide deze dag want vergeten doe je ze nooit ze zullen altijd een deel van mij blijven.Heb wel moeite om in slaap te komen nu het uur achteruit is gegaan vroeger nooit last van.Ik kwam op het werk al veel gedaan maar dan is er wel een uitzet maar alles was niet juist afgevinkt nu zou mijn leidinggevende er naar kijken en de persoon aan spreken niet goed afvinken betekend dat alles op nul staat en dan weer terug is in voorraad en dat betekent één ding dat er van de week niks binnenkomt en wij lege vakken hebben.BAK is zo makkelijk te gebruiken maar dan moet je wel blijven focussen erop maar mijn tijd zit er op naar huis geen oppasdag vandaag Sanna heeft vakantie.

Dinsdag 28 oktober

De bijbel tekst wat ik vandaag las is Lukas 18:31-43 ik kreeg een app van Bestie dat zij om zes ook kwam.Dan helpt ze E met opleggen en bakken dan de wand en diepvries wow.Wij oudere kunnen het wel en de jongere klagen maar niet te geloven.Ik zou vandaag ook niet oppassen maar Sanna heeft een afspraak om 17:00 dus ik ben daar. Maar Bestie,E en ik hadden het over mannen met borsthaar wat we er van vonden nou we hebben een lol gehad.Wij drie moesten er niet aan denken om een te hebben met borsthaar we hadden ook onze eigen kijk er op maar mensen dat je zo veel lol er over kan hebben wist ik echt niet.Maevy krijgt nu meer tandjes en dan is ze ook nog eens verkouden dus hangerig geen eetlust maar wilt wel de borst.

Woensdag 29 oktober

De bijbeltekst wat ik vandaag las is Handelingen 18:23 en 19:7 maar dan op mijn mobiel of iPad.Ik heb gegeten,gedoucht en ben aangekleed Rob ging naar bed nadat ik weg was en ik sta nu bij de laadstation om opladen.Ja mijn auto moet even bijgevuld worden.Alles is klaar ik kan naar huis of eigenlijk naar Specsevers mijn gehoorapparaten doen raar.Dus het wordt een lange dag voor mij.Krijg ik een app we krijgen hoog bezoek nee niet de koning maar bedrijfsleiders en alles moet vol liggen kregen we te horen Bestie en ik.

Donderdag 30 oktober

De bijbeltekst van vandaag is handelingen 19:8-22 ik las het nadat ik gedoucht,gekleed en mijn brood had gemaakt en ik had wel een haast omdat ik gisteravond een app kreeg kan je eerder beginnen we krijgen hoog bezoek.Bij mijn leidinggevende is hoog bezoek bedrijfsleiders uit de winkels om ons heen en de meeste hebben bij ons gewerkt als manager.Om kwart voor vijf was ik aanwezig had Bestie gebeld die kwam om zes uur net als E en R kwam voor de stoep/zoet ik had mijn kant al klaar om zes uur Bestie en E konden gelijk opleggen en bakken om half zeven waren hun klaar en ik had alles voor ronde twee opgezet.Om zeven deed bestie de wand en ik vulde alles in de bakken.Om tien uur kwamen ze mondjes maat binnen acht of tien bedrijfsleiders en dat was it.Om één uur kon ik naar huis was kapot.

Vrijdag 31 oktober

Mijn bijbeltekst die ik lees is voor vandaag handelingen 19:23-40 en daarna vertrek ik naar mijn werk.Ik hoop op een rustige dag want ik ben nu wel ontzettend moe van gisteren zo vroeg werken.Maar we hadden alles op tijd klaar en we waren echt lekker bezig en voor je het weet is het alweer 14:30 en dan begint mijn weekend heb twee trainingen geboekt en een lunchafspraak met een oud collega kijk er helemaal naar uit mensen fijne avond of ochtend gewenst,

Liefst Esther 😘