Koudekerk aan de rijn 58

geplaatst in: verhalen | 0

Toen aankwam stonden er vijf mannen buiten en twee ervan gaf ik een hand en liep naar binnen.Ging op mijn plek zitten en toen kwam Marc binnen hij groette mij hartelijk daarna kwam Lenie binnen ook zij begroette mij hartelijk en toen begon de dienst snel nog naar de toilet en daarna gingen we zingen het eerste lied werd ingezet en dan weet de dienst is begonnen.

De Spreker van vandaag is:Cees van Nes

Het Onderwerp is:Heiligheid en heiliging

Je merkt dat het vakantie is en het is vrij leeg maar God zegt:”Want waar twee of drie in mijn naam bijeenkomen, daar ben Ik in hun midden.”

1 Thessalonicenzen 4:1-8

1 Voorts dan, broeders, wij bidden en vermanen u in den Heere Jezus, gelijk gij van ons ontvangen hebt, hoe gij moet wandelen en Gode behagen, dat gij daarin meer overvloedig wordt.

2 Want gij weet, wat bevelen wij u gegeven hebben door den Heere Jezus.

3 Want dit is de wil van God, uw heiligmaking: dat gij u onthoudt van de hoererij;

4 Dat een iegelijk van u wete zijn vat te bezitten in heiligmaking en eer;

5 Niet in kwade beweging der begeerlijkheid, gelijk als de heidenen, die God niet kennen.

6 Dat niemand zijn broeder vertrede, noch bedriege in zijn handeling; want de Heere is een wreker over dit alles, gelijk wij u ook te voren gezegd en betuigd hebben.

7 Want God heeft ons niet geroepen tot onreinigheid, maar tot heiligmaking.

8 Zo dan die dit verwerpt, die verwerpt geen mens, maar God, Die ook Zijn Heiligen Geest in ons heeft gegeven.

Hij verwijst ons naar zijn preek van 28 april 2024 die preek over onze vader het thema was leer ons bidden.

9 Gij dan bidt aldus: Onze Vader, Die in de hemelen zijt! Uw Naam worde geheiligd.

10 Uw Koninkrijk kome. Uw wil geschiede, gelijk in den hemel alzo ook op de aarde.

11 Geef ons heden ons dagelijks brood.

12 En vergeef ons onze schulden, gelijk ook wij vergeven onzen schuldenaren.

13 En leid ons niet in verzoeking, maar verlos ons van den boze. Want Uw is het Koninkrijk, en de kracht, en de heerlijkheid, in der eeuwigheid, amen.

Na de dienst kwam Willy naar mij toe gerend en vroeg wat wil je drinken en toen haalde zij mij thee ik bedankte haar.We spraken en zij vroeg mij dingen en ik beantwoordde haar.Ze was geshockeerd van wat mij is overkomen en het ik voel mij niet zielig maar ik heb mijzelf beloofd nooit meer te zwijgen en ik weet God kent mij door en door en weet ook wat mij overkomen is.

We hadden vandaag avondmaal en ik weet door dit dat Jezus gestorven is voor mijn zonde en hij heeft mij gewassen witter dan sneeuw het voelde zo goed deze preek.Ga het straks nog even terugkijken,

Liefst Esther😘