Ik was zo kapot van de afgelopen dagen en dacht ik moet echt gaan trainen en even alles eruit gooien en dat kan ik heel goed met sporten.Ik kwam er aan heb een minuut gefietst dat is mijn warming up ik weet het fietsen is niet mijn ding maar kan niet met te koude spieren trainen dus Reinier zette het programma uit en ik fiets geen minuut maar wel even op hoog tempo.
Mijn eerste opdracht was de kabel recht naar mijn lichaam trekken tot mijn elleboog bij mij middel was dat ging echt goed en dat was met links en rechts dat zijn twee oefeningen en ik doe dat voor 30 sec en 20 sec rust daarna naar de terra core en squaten wat ik ook de vorige keer had gedaan en dan heb ik deze drie oefeningen vier rondjes moeten gaan doen.Ik zweet mij kapot en misschien omdat we het één op één doen maar het is echt geweldig ik voel mijn vermoeidheid waar ik mij aan kom weg trekken en krijg nu wel wat energie dat voelt echt raar.
Mijn tweede opdracht was op de terra core dan gaan we buikspieroefeningen doen eerst links dan rechts en dan rechtop.Het was niet zwaar maar het liet mij wel zien dat ik verder moet mijn leven alleen en ik mis soms een partner naast mij maar kan ik het. Daarna moest ik op de bank met halters het omhoog liften en het ging echt goed.Alle gewichten laat ik aan Reinier over en soms is het wel iets te zwaar maar hij weet wat ik aan en dat is echt top dus ik ga kapot naar huis maar het gaf mij echt wel voldoening en nu nog twee keer dan beslis ik wat ik ga doen fijne dag gewenst,
Liefst Esther 🤣