Maandag 19 oktober
Mijn moeder was deze dag jarig,had afspraak met Esmerelda en ging even sporten zijn allemaal blog over de onderwerpen.
Dinsdag 20 oktober
Het was echt een rot dag we merken nu pas hoe weinig we in huis hebben sommige talen nu wel op maar we gaan stug door.Ivm een zieke moesten we zelf uitzetten want de uitzetter is naar de ochtend geplaatst maar ik heb in anderhalf uur tijd de uitzet gedaan nu naar huis.Nu haal ik Richard op en wat kan hij mij dag weer perfect maken met het ouwe hoeren van hem.
Woensdag 21 oktober
Het begon goed had alles klaar maar was ik zelf wel klaar dat gaan we zien BAK kon gebruikt worden.Ze gaan vanavond beginnen met tellen alle groepen daarom hebben we al bijna uitgezet.Rond negen kreeg ik een belletje of ik morgen vroeg wil beginnen.
Donderdag 22 oktober
Werd ik gisteren gebeld of ik even om vier uur kan beginnen dat betekent 2:00 opstaan Richard afzetten en door rijden voor hem is het een hele vroege ochtend maar voor mij ook πππmaar ik ga met E tellen alle groepen en dan bakken het word mij een ochtendje wel.Het ging heel goed we hebben alles gedaan.
Vrijdag 23 oktober
Wat is het een hele rare week geweest en daarom was vrijdag ook niet vreemd eerst kwam er niemand om zeven uur voor de wand maar om acht uur dan kwam er iemand die chocolaatjes uit ging delen en dan kwam er iemand voor de stoep en dan was iedereen om 12 uur vrij dus we hebben gedaan wat we konden en kon ik naar huis Maevy kont logeren.Fijne dagen gewenst,
Liefst Esther π